Ferolle Parfüm Şikayet

Günümüzde çok sayıda erkek tarafından tercih edilmekte olan afrodizyak parfüm, azdırıcı parfüm, aşk parfümü olarak bilinen ferolle parfüm satış rekorları kırmaya devam ederken bu parfümü kullanmak isteyen kişilerin büyük bir bölümü ferolle parfüm şikayet araması yaparak şikayet var mı diye öğrenmektedir.

Peki gerçekten ferolle parfüm şikayet var mı? Sizler için ferolle parfüm hakkında yapılan şikayetleri bir araya getirdik. Eğer sizlerde ferolle parfüm şikayet konusunu öğrenmek istiyorsanız bu yazımız aracılığı ile ferolle’den kimlerin neden şikayetçi olduğunu görebilirsiniz.

Ferolle Parfüm Şikayetleri

Ferolle parfüme gelen şikayetlere bakıldığında büyük bir bölümünün kullanıcısı olmadığı halde rakip firmalar tarafından yapılan yanlış yorumlar olduğu görülmektedir (ilgili kişiler ferolle parfüm aldığını kanıtlayamadı). Diğer ferolle parfüm aldığını kanıtlayanların yorumlarına bakıldığında;

1-) ferolle parfüm kokusunu beğendim ama ben çok çok daha ağır kokuları seviyorum kokusunun ağır olmasını istiyorum, 2-) ferolle parfüm kutusunu şeklini beğenmedim daha şekilli kutu yapın 3-) ferolle parfümü nerelerime sıkacağım 4-) ferolle parfüm sipariş vericem ancak hangi il hangi ilçe hangi mahalle hangi köye kaç günde gelir belirtiilmemiş (cevap verilmiş: ortalama kargolar 1 – 3 gün içerisinde kapınıza gelir) gibi yorumlar bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ferolle Sipariş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 SiteMapEros Ferolle