Cinsel Parfüm

Günümüz de piyasada satılmakta olan parfümlerin büyük bir bölümü afrodizyak ya da cinsel parfüm adı altında satılmaktadır. Fakat tüketicinin bilmediği gerçek şudur ki parfümeriden alınan parfümlerin büyük çoğunluğunda yüzde 2 esans oranı mevcuttur. Yani cinsel parfüm almak isterseniz ilk olarak akıllara ferolle parfümün gelmesi gerekmektedir.

Parfümeride satılan parfümlerin büyük çoğunda yüzde 2 civarında esans oranı ve afrodizyak diye satılan diğer parfümlerde ise ortalama yüzde 8 esans oranı bulunmaktadır. Ancak ferolle aşk parfümü ürünün de ise yüzde 40 sevitesinde esans oranı bulunmaktadır ki bu rakam diğer parfümlerin kat kat üstündedir.

Yani cinsel parfüm arıyorsanız ve karşı cinsi etkilemek gibi planlarınız varsa mutlaka ferolle parfümü kullanmalısınız. Öyle ki ferolle parfümün içerisinde bulunan bileşenler ise insanlara daha sıcak ortamlar yaratmakta ve karşı taraf kokuya çok önem verdiği için onları etkileyen bir esans bulunmaktadır. Kampanya fiyatlı ferolle parfümü 149 TL’den almak için hemen sitemizde bulunan ferolle sipariş formunu doldurarak kapıda ödemeli olarak ürünü alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Azdırıcı Parfüm Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 SiteMapEros Ferolle