Bayan Azdırıcı Parfümler İşe Yarıyor Mu?

Son zamanların aşk parfümü kategorisinde en hızlı büyüme gösteren parfüm markası olarak bilinen ferolle özellikle bayanları etkilemek isteyen ve kalıcı kokum olsun isteyen erkekler tarafından kullanılmaktadır. 8 kat esans oranının artırılması ve 2 kat boyutunun artırılmasından sonra ferolle kadınlar için daha da çekici hale geldi. Peki bayan azdırıcı parfümler işe yarıyor mu?

Genel olarak erkekler bayan azdırıcı parfüm olarak ferolle aşk parfümünü kullanmaktadır. Ferolle parfüm diğer parfümlerden oldukça farklı olarak bilinmekte olup esansı özel laboratuvarlar aracılığı ile üretilmektedir. Ferolle parfümü sıkan erkekler dışarıda dolaştıklarında kokularını en az 5 metreye kadar etrafa yaymaktadır. Bu sayede 5 metre yakınlarında bulunan tüm kadınları kokuları ile etkileyebilmektedir.

Kadınlar erkeklere göre daha fazla koku alabilmektedir. Bu sayede erkeklerin kadınlar gözünde çekicilik kat sayısını artırmak için mutlaka ferolle parfüm ürünü gibi bayan azdırıcı ürünleri kullanması gerekmektedir. Bayan azdırıcı parfüm kokuları kadınlara daha hoş ve etkileyici gelmekte buda erkekleri birkaç adım diğer erkeklerin önüne geçirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Neden Parfüm Kullanırız? Neden Ferolle Tercih Etmeliyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 SiteMapEros Ferolle