Bayan Azdırıcı Parfüm Fiyatları

Pek çok erkek kadınları etkileyebilmek için bayan azdırıcı parfümler kullanmaktadır. Ancak bayan azdırıcı parfüm fiyatları diğer parfümlere göre daha pahalıdır. Çünkü bu parfümlerin içerisindeki esans oranı oldukça yüksektir. Normal parfümlerde yüzde 1 ile 2 civarında esans oranı varken bayan azdırıcı parfümler kategorisinde zirve olarak bilinen ferolle parfüm de esans oranı çok daha yüksektir. Üstelik ferolle parfüm yenilendi ve esans oranı 8 kat daha da artırıldı

Bayan azdırıcı parfüm fiyatları ortalama 130 lira seviyelerinden başlamakta ve bin liraya kadar yükselmektedir. Ancak bazı parfüm markaları etkisi aynı olmasına rağmen sadece isme para alırken bazı firmalar ise esans oranının çok düşük olmasına rağmen fiyatları yüksek tutmaktadır. Bu sebepten dolayı bayan azdırıcı parfümler konusunda tüm müşterilere ferolle parfümü tavsiye etmekteyiz.

Ferolle parfüm eskisine göre 8 kat daha fazla esans oranına ve 2 kat daha faza büyüklüğe sahip üstelik fiyatı ise 149 TL’dir. Sizlerin güvenli alışveriş yapabilmeniz için ferolle parfüm kapıda kredi kartı ya da nakit ödeme yöntemi ile gönderilmekte ve kargo masrafları da gönderici firma tarafından karşılanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bayan Azdırıcı Parfümler İşe Yarıyor Mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 SiteMapEros Ferolle