Afrodizyak Parfüm Nedir?

Ferolle Parfüm Sipariş Formu

Piyasada pek çok kişi etkileyici kokusunu beğendiği için afrodizyak parfüm ürününü kullanmaktadır. Peki neden afrodizyak parfüm çok sık tercih ediliyor, afrodizyak parfüm nedir? Sizler için afrodizyak parfümü ne olduğu, afrodizyak parfüm almanız durumun da ne gibi olumlu sonuçlar ile karşılaşacağınız hakkında bilgiler vereceğiz.

Bilindiği üzere bir parfümü gösteren şey ürünün içerisinde ki esans oranıdır. Normal parfümlerde bu esans oranı yüzde 2 ile yüzde 5 arasında değişmektedir. Yani bu rakamlar hiçbir şeydir. Öyle ki bu esans oranlı bir parfüm sıktığınız da sıkmasanız daha iyi çünkü dışarıya çıkana kadar zaten üzerinizde ki koku gitmiş olacaktır.

İşte burada devreye afrodizyak parfüm giriyor. Afrodizyak parfüm nedir sorusunun yanıtı zaten burada saklıdır. Afrodizyak parfümlerin esans oranları yüksektir. Örneğin ferolle parfüm ürünü olarak yüzde 40 esans oranının keyfini çıkarabilir ve 5 metre etraftaki herkesi çok rahat bir şekilde etkileyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Neden Parfüm Kullanırız? Neden Ferolle Tercih Etmeliyiz? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2017 SiteMapEros Ferolle